Про проект

Вам потрібен власний сайт? Не хочете замовляти "кота в мішку"? Купуйте готовий сайт і швидкий заробіток Вам гарантований!

Укрбізнес пропонує Вашій увазі новий проект "Біржа сайтів". Це відмінний спосіб купити готовий сайт для створення власного бізнесу. Ви займаєтесь продажем одягу чи можливо крутитесь у сфері будівництва? Тоді Ви обов'язково знайдете у нас сайт, який максимально відповідатиме Вашим потребам. Адже ми володіємо великою базою вже робочих ресурсів на різноманітну тематику. Всі сайти зроблені за найсучаснішими технологіями і мають зручну систему управління.

Що означає купити сайт з доходом на платформі ub.ua?

Економія часу і грошей

Починати торгівлю в інтернеті швидше, коли у Вашому розпорядженні готовий сайт. Налаштований дизайн, набута база клієнтів, вже є певна популярність. А у Ває є чудова можливість всім цим скористатись. Все, що від Вас потрібно - обрати один сайт з великої кількості шаблонів. І Ви автоматично станете власником сайту, який приносить прибуток.

Легкий старт

Ні для кого не секрет, що розвивати свій сайт "з нуля" дуже не просто. Конкуренція велика і у Вас мало шансів потрапити в лідери. Ми ж пропонуємо Вам сайти з доменами, які мають свою історію та "вагу" в пошукових системах. З їхньою допомогою Ви зможете підтримувати сайт на топ-позиціях та отримувати велику кількість замовлень з інтернету.

Зручний функціонал

Кожен готовий сайт має свою систему адміністрування, за допомогою якої вносити зміни в сайт зможе навіть той, хто взагалі не розбирається ні в веб-дизайні, ні в програмуванні. Готові шаблони дизайну, зрозуміла адміністративна частина з підказками для кожного розділу. До того ж, постійно розробляються нові інструменти для полегшення роботи з сайтом.

Публікація матеріалів без лімітів

Лише купуючи готовий сайт на порталі Укрбізнес, Ви отримуєте необмежені можливості на розміщення інформації. Оголошення, статті, новини та інші рекламні матеріали для просування Вашого бізнесу в інтернеті без жодних обмежень.

Гарантії

Якщо Ви сумніваєтесь, ми надамо Вам гарантії. Ви отримаєте максимально детальну інформацію про сайт, його відвідуваність, дату створення, кількість проіндексованих сторінок в пошукових системах. Вкажемо цільову аудиторію, під яку був розроблений сайт та пошукові запити, під які він оптимізований. Ми гарантуємо чесність і прозорість угод. Від Вас вимагається мінімум дій, ми надамо максимальний результат.

Тепер Вам не потрібно замовляти сайт "з нуля" і чекати на його виготовлення. На нашому порталі Ви в лічені хвилини можете купити вже готовий сайт з доходом.

Ми продаємо розкручені сайти за доступними цінами. За Вашим бажанням, візьмемо участь у їхньому подальшому просуванні.

Розвивати свій бізнес в інтернеті легко, якщо Ви знаходитесь на платформі ub.ua.

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create